Momentálne pracujeme online
Košík Cart (0) 0

O nás

Ahojte

Sme založili kvetinárstvo „FLARINA“, pretože úprimne veríme, že pre milovaných nie je nič dôležitejšie ako láska a pozornosť. Najmä vtedy, keď hovoríme o najcitlivejších a uctievaných – o ženách. Šťastné ženy vytvárajú okolo seba neuveriteľnú atmosféru otvorenosti, tepla a pohodlia, ktorá vytvára pocit domova.

Veríme, že skutočná tvorivosť by sa mala rodiť v láske: pre seba, pre ostatných, pre svet, jeho krásu a harmóniu. Vytvárame pre vás kytice, aranžujeme kvety vo vašej obľúbenej vázy doma, organizujeme podujatia a pripravujeme stovky kytíc pre vašich firemných partnerov – vo všetkých prípadoch, bez výnimky, zabezpečujeme, aby všetky kvety a materiály prinášali iba čestné a teplé emócie, dávali pocit šťastia, plnosti a života.

Veríme, že kvety nie sú „na ukážku“ a nie „iba na sviatky“. Kvety sú prejavom najúprimnejších pocitov. Je to veľmi jednoduchý spôsob, ako spraviť aspoň jednu osobu šťastnejšou.

S láskou, Arina L.


We exclusively specialise in quality houseplants, pots and containers for the home and office.

Houseplant Care Products

A range of houseplant feeds and products to help you get the best out of your indoor plants. We have chosen the items below through testing them ourselves here at the nursery with great results.

All About Plants

Meet Our Team

Amanda Hudson

Amanda Hudson

General Manager
William Jones

William Jones

Sales Director
Andrew Bernard

Andrew Bernard

Store Support

Why Choose Us

Graphic Design 85%
HTML5 & CSS3 50%
Web Design 45%
WordPress 70%

Našou víziou je prinášať ľuďom radosť a potešenie vďaka krásam floristického sveta.